Jedna od najlepših žena sveta čestitala Novaku Đokoviću na 24. grend slemu
42
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Oduševljena je našim teniserom
Foto-kolaž: ALBERTO PIZZOLI / AFP / Profimedia, Tanjug/AP
Naš najbolji teniser Novak Đoković osvojio je titulu na US openu pošto je u spektakularnom finalu savladao Danila Medvedeva sa 3:0, čime je došao do svoje 24. Grend slem titule u karijeri.
Meč su pratile brojne poznate ličnosti iz celog sveta, a brazilska lepotica Izabel Gular nije krila oduševljenost našim Novakom.
Preporučujemo
"Jako mi je žao!" Seka Aleksić podržala Anu Bekutu nakon incidenta u Čačku: "Nisam čula da je neko to doživeo"
"Sram vas bilo, imate li majke?" Incident na koncertu Ane Bekute u Čačku, gađali je grudvama, ona sišla s bine
Nakon završenog meča, jedna od najlepših sveta podelila je Đokovićevu fotografiju uz poruku:
- 24 i brojaćemo dalje... Vau! - napisala je Izabel Gular na Instagram storiju, a Nole joj se srdačno zahvalio.
Podsetimo, Novaku su na sjajno odigranom meču čestitale brojne holivudske face, među kojima je i pevač Džastin Timberlajk, glumac Metju Mekonahi i drugi.
(Telegraf.rs)