"Snosim posledice, previše sam se opustio i to me je koštalo": Aca Lukas o privođenju na Kopaoniku
1
1
J. G.
Vreme čitanja: oko 1 min.
"Svako treba da dobije ono što je zaslužio", naveo je pevač
Foto: Kobra
Pevač Aleksandar Vuksanović, poznat kao Aca Lukas, nedavno je priveden na Kopaoniku nakon što je zaustavljen od strane policijskih službenika.
Folker u momentu zaustavljanja nije imao vozačku dozvolu, zbog čega je proveo noć u policijskoj stanici, a sada je progovorio o nemilom događaju koji je iza njega.
Preporučujemo
Terzina porodica besna na Milicu, Munjez otkrio šok detalje iz crkve: "Terza je poljubio popu ruku, a onda..."
Ko je bio otac Željka Mitrovića? Prema njegovoj tužnoj sudbini snimljen je čuveni domaći film
- Pogrešio sam i snosim posledice. Prenoćio sam u policiji, dobio sam kaznu i jasno je da niko ne treba tako da se ponaša. Malo sam se previše opustio i to me je koštalo. Svako treba da dobije ono što je zaslužio - rekao je Lukas i dodao:
- Nije bitno da li sam u pitanju ja ili neko drugi, zakoni su prema svima isti - zaključio je pevač za Blic.
(Telegraf.rs)