Naša poznata pevačica nekada bila Đuro: Promenila pol, otkrila da se bavi prostitucijom, pa završila u zatvoru

A. Š.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Printskrin: Igor Živković

Transrodna pevačica Elektra Elit uhapšena je nedavno u Švajcarskoj i osuđena na mesec dana zatvora nakon što je prodala luksuzni automobil koji je bio ukraden.

Elektra, koja je rođena kao Đuro Ostojić u malom selu u Lici, promenila je pol 2007. godine i od tada otvoreno govori o svom identitetu, životu i karijeri.

Jedan meštanin iz njenog rodnog sela ispričao je da se kao dete nije previše isticala:

- Bio je povučen, ali ljubazan. Ništa nije ukazivalo na to da će jednog dana postati javna ličnost. Sećam se da je pomagao roditeljima u poljoprivredi, kao i svi mi tada - kaže izvor iz sela transrodne pevačice, prenosi Kurir.

Ipak, sve se promenilo tokom devedesetih, kada je porodica napustila Hrvatsku i otišla prvo za Srbiju, a potom za Švajcarsku.

Elektra Elit je ispričala da je 2007. godine promenila pol, a javno je govorila da se bavi prostitucijom koja je legalizovana u Švajcarskoj.

Elektra je ranije govorila o tome da se bavi prostitucijom, te i da od toga vrlo dobro zarađuje.

- Što se mene tiče, ipak neću još da se skrasim. Što se mog posla i biznisa tiče, planiram svakako da nastavim sa kupovinom nekretnina, jer je to jedno pametno ulaganje. Nastaviću da se bavim svojim primarnim poslom, a to je bavljenje nastarijim zanatom, kao i pevanje. Pesme koje snimam imaju mnogo miliona pregleda, tako da mislim da smo uradili pravu stvar - rekla je Elektra.

(Telegraf.rs)