Keba se zaleteo u novinare ispred studija, pa napravio šou i dao bakšiš obezbedjenju: Pomenuo Čolu i treninge

N. L.
K. Ć.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf.rs

Dragan Kojić Keba danas je došao u studio Zvezda Granda, gde je u toku snimanje nove emisije.

On je bio i više nego raspoložen da govori o svojim navikama.

Iako se požalio da ga bole leđa jer je dugo vozio, Keba kaže da to brzo prolazi čim se on aktivira. Ide redovno na masaže, ali nekada mu i ne prijaju baš.

Inače, on redovno trči na Bežanijskoj kosi, pa je tako prokomentarisao i kolegu Zdravka Čolića koji je takođe aktivan.

- Čola je u boljoj kondiciji od mene. Čola je na prvom mestu, video sam ga par puta i nisam hteo da smetam, trenira on. Ja volim da trčim sam jer kada sam u grupi onda bih se takmičio.

Keba se osvrnuo i na to kako voli da vreme provede u prirodi, a onda je okupljenim novinarima dao savet da zagrle neko drvo pa da vide o čemu priča.

- Nisam baš dotle došao da svako jutro grlim drvo, ali grlim. Pijem i ovaj detoks, to je sve puno vitamina - rekao je on.

Inače, Keba je dao i bakšiš radniku obezbeđenja ispred studija Zvezda Granda.

(Telegraf.rs)