Tetovaže po celom telu, a ona mu leži u krilu: Marina Visković uživa u Dubaiju sa misterioznim biznismenom

A. Š.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Printscreen/Instagram

Pevačica Marina Visković uživa u ljubavi sa novim dečkom, a par provodi vreme zajedno u Dubaiju.

Marina i dalje krije identitet svog izabranika od javnosti, ali je nakon što su letos tajno snimljeni u Crnoj Gori, sada otkrila kako provode dane u luksuzu na Bliskom istoku.

Na Instagramu je objavila nekoliko fotografija sa plaže - dok na jednoj pozira sama u crnom kupaćem kostimu, na drugoj se grli sa partnerom na ležaljci. Iako nije pokazala njegovo lice, otkrila je da njen izabranik ima tetovaže po grudima i rukama.

Podsetimo, Marina Visković uživa u ljubavi sa bogatim biznismenom kojeg je upoznala u Dubaiju, a prošlog leta "uhvaćeni" su na Mikonosu kako razmenjuju nežnosti u jednoj luksuznoj vili.

Marinin dečko za ovaj luksuz na grčkom ostrvu nije štedeo i morao je da iskešira više desetina hiljada evra. Inače, pevačica je sa zgodnim biznismenom u vezi oko godinu dana, ali novu ljubav je krila sve donedavno.

Kako tvrde njeni prijatelji, ovo je prvi put posle mnogo godina da je srećna i zaljubljena, jer je konačno upoznala čoveka koji je pravi džentlmen. Pevalica je jednom prilikom otkrila da joj se ljubav desila kad je najmanje očekivala.

(Telegraf.rs)