PAPARACO Goran Bregović u bundi na aerodromu, "hasa" i ne mari ko ga gleda! Napustio Srbiju 5 dana pred doček
0
0
N. L.,
K. Ć.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf
Muzičara Gorana Bregovića, osnivača Bijelog dugmeta uhvatili smo na beogradskom aerodromu u potpuno opuštenom izdanju.
Jednog od najbogatijih muzičara na Balkanu snimili smo danas, 26. decembra, samo nekoliko dana pred Novu godinu ulovili na aerodromu dok se spremao da napusti zemlju.
Preporučujemo
"Ni na mapi ne zna gde je Valjevo" Meštani Teodosićevog rodnog grada o Jelisaveti - dali joj OVAJ nadimak
Dragana Katić operisala bokove, u 40. godini presekla i donela bitnu odluku: "Od detinjstva sam bila..."
U potpuno kežual izdanju, širokim farmerkama i jakni nalik na bundu, Bregović je išao aerodromom i vukao kofer.
Goran nije skidao naočare, a dok je šetao, na brzaka je i pojeo nešto iz - pekare.
Inače, Bregović za doček treba da svira na Kopaoniku, što znači da se uskoro i vraća u Srbiju.
(Telegraf.rs)