Čeda i Aca zagrljeni pevaju rođendansku pesmu Dragani Mirković, a Kos ga sve vreme nežno gleda

E. J.
Vreme čitanja: oko 2 min.

Pevačica Dragana Mirković, danas, 18. januara, slavi 58. rođendan.

Rođena u Kasidolu kod Požarevca, Dragana je muzičku karijeru započela sa svega 16 godina, a decenijama kasnije iza sebe ima nebrojene hitove.

Povodom njenog rođendana, čestitke su pristizale sa svih strana, a među onima koje su privukle posebnu pažnju našla se i poruka Čede Jovanovića i njegovog prijatelja Aleksandra Kosa.

Njih dvojica su se oglasili putem društvenih mreža i objavili snimak na Instagramu, u kojem su Dragani čestitali rođendan pevajući njen hit "Do poslednjeg daha".

- Ćao, Gago, volim te. Slušaj... Duvamo svećice odavde. Kod nas je uvek sve isto i uvek te isto volimo. Razludećemo ljude na Instagramu - poručili su u snimku, pa nastavili:

- Eto nas... Prošle godine nismo pobegli doktorima, ali ove godine nas jure izvršitelji. (smeh) Sačuvaj parče torte, rešićemo mi to. Odustaćemo nikada - rekli su oni.

Video je brzo privukao pažnju korisnika društvenih mreža.

Podsetimo, pre nekoliko dana dogodila se prava drama u jednoj stambenoj zgradi na Novom Beogradu, gde živi Čedomir Jovanović sa prijateljem Aleksandrom Kosom.

Kako smo tada saznali, izvršitelji su u pratnji policije u četvrtak, 15. januara, došli u zgradu u kojoj žive Čedomir i Aleksandar.

Nije poznato čija je zapravo nekretnina u kojoj žive Čeda i Aca, ali je jasno da postoji problem.

Naša ekipa je istog dana uhvatila bivšeg političara dok se vraćao u stan i pokušala je da porazgovara sa njim u garaži njegove zgrade.

- Nije se desilo ništa to je jedino što mogu da vam kažem. Gde je bila policija? Policija je bila iz drugih razloga, ne zbog mene, nit se bilo šta desilo. Ne možete ovako da raspravite, da mi ulazite u garažu. Neću od vas da bežim. I sugurno neću u garaži da vodim razgovor možete lepo da me pozovete. Sada imam obaveze, gore su mi dve ćerkice u stanu i moram nešto da uradim. Sada je radno vreme - šest tek je negde oko 12 sati- rekao nam je Čeda.

Inače, njih dvojica su prema svedočenju komšija napravili ozbiljan haos danas kada su ugledali izvršitelje na vratima stana u kojem su uživali punim plućima. Oni su često objavljivali snimke na kojima se vidi kako kuvaju u domu ili se druže u dnevnom boravku, a posećivali su ih i brojni prijatelji.

(Telegraf.rs)