“Ni danas nećemo raditi”: Hitno oglašavanje Tomovića! Najavio otvaranje bazena, pa dobio obaveštenje: “Nadamo”

N. L.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto/kolaž: Instagram/vladelije

Vladimiru Tomoviću je usred letnje sezone inspekcija zatvorila objekat u kom je pokrenuo biznis u Baru. Sada se ponovo hitno oglasio i otkrio da njegov objekat i dalje neće raditi.

Turistička inspekcija je nedavno zabranila rad objekta Vladimira Tomovića u Crnoj Gori gde je odnedavno organizovao nastupe poznatih. Iako je najavio da su u procesu pribavljanja dokumentacije, ipak bazeni neće raditi ni danas.

- Nažalost ni danas nećemo raditi. Čekamo dozvole i inspekciju da otpečati bazene. Izvinite ako ste imali u planu doći kod nas, nadamo se da već od sutra nastavljamo sa radom - napisao je Vladimir Tomović sada, dok se ranije zahvalio na podršci:

Foto: Instagram/vladalije

- Mnogo mi vas piše i pruža podršku. Hvala na tome, ne zaboravljam. Ima i onih koji se slade nastalom situacijom, hvala i njima. Praštam, ali ni to ne zaboravljam. U toku je pribavljanje dokumentacije - napisao je Vladimir Tomović.

Sa bratom sagradio velelepno imanje

Tomović je ponosan svojoj dedovinom u koju je, kako kaže, uložio "svaku kap krvi i znoja".

"Kako je izgrađeno, to mi znamo. Kako se borimo, nećemo nikome pričati, zna dragi Bog i nas dvojica. U ovo imanje smo ugradili svaku kap krvi i znoja a lagati se nećemo, bilo je i suza. Srećni smo što na našoj dedovini možemo ugostiti ljude dobre volje i dati im na korišćenje parče našeg malog raja. Dobro nam došli", poručio je Vladimir Tomović nedavno.

Inače, Vladimir Tomović je jednom prilikom otkrio da su on i brat radili svakog dana i da su uspeli da uštede čak 20.000 evra.

(Telegraf.rs)