FRKA U RAZGRADU: Borjan nasrnuo na Zvezdinu klupu! (VIDEO)
644
26
Sprečen incident na Ludogorec areni
Varnice na Ludogorec areni, gde su se sureli igrači istoimenog kluba i Crvene zvezde u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
Preporučujemo
Dragan Jakovljević "grmi" posle debakla Partizana: "Da li su oni normalni? Mogu da izgube licencu Evrolige"
"Ostoja Mijailović je sa Aleksandrom Vučićem dao novac da Partizan ima budžet, nije mrak što je Željko otišao"
Nakon jednog duela na terenu posle kog je fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai pao na zemlju, fudblaer domaće ekipe Moci provocirao najboljeg igrača Zvezde.
Pošto mu je Katai odgovorio, to je pokrenulo gužvu na klupama za rezervne igrače.
Upravo je rezervni golman, nekadašnji igrač Radničkog iz Niša, Milan Borjan, krenuo je ka Zvezdinoj klupi.
Kanadskom reprezentavicu su se isprečili pojedini članovi stručnog štaba i igrači crveno-belih, a među najratobornijima bio je Pablo Mouče.
Ubrzo se situacija smirila.
>>> Ludogorec - Crvena zvezda <<<
(Izveštač Telegrafa iz Razgrada, Mario Marić)