LETEĆA VOLEJČINA: Da li će posle ove golčine Iguainu neko smeti da kaže da je debeo? (VIDEO)

Gonzalo iguain polako isplaćuje svaki cent rekornog transfera od 94 miliona evra

Fudbaleri Juventusa nastavili su sa pobedama u italijanskoj Seriji A, posle trijumfa na svom terenu protiv Sasuola 3:1 (3:1).

Branilac titule već posle 10 minuta imao je dvostruku prednost pogocima Gonzala Iguaina, dok je sve dileme razrešio Miralem Pjanić malo pre pola sata igre.

Defanzivac gostiju Luka Antei je u 33. minutu ublažio poraz Sasuola, koji je doživeo drugi neuspeh ove sezone u šampionatu.

Oba gola Iguaina su lepa, a naročito drugi, kada je uhvatio volej u kaznenom prostoru i zakucao loptu u mrežu.

Inače, mnogi su zamerali Iguainu da je došao na početak sezone sa viškom kilograma posle rekordnog transfera vrednog 94 miliona evra kada je prešao iz Napolija.

Torinski tim je zabeležio 18 trijumf zaredom na svojoj Juventus areni i sa devet bodova iz tri kola drži vrh Serije A.

U stopu ga prati Napoli, koji je savladao Palermo sa 3:0 na Siciliji. Hamšik je načeo domaćina golom u 47. minutu, a posao je završio Kaljehon sa dva pogotka u nastavku, u 51, i 65. minutu.