Nastavlja se trenerska vrteška u Spartaku, otišao i Marić
0
0
Subotički superligaš, koji u novoj sezoni Jelen Superlige još nije osvojio ni bod, za samo tri dana moraće da nađe trećeg šefa struke
Zoran Džimi Marić napustio je trenersku klupu subotičkog Spartaka, samo tri dana nakon što je stupio na dužnost na kojoj je zamenio Zorana Milinkovića.
Preporučujemo
Jedna od najvećih legendi Hrvatske pozvala Ivanu Španović: "Danas zajedno u studiju, sutra..."
FIFA donela šokantnu odluku usred Svetskog prvenstva: Reprezentacija izbačena zbog politike!
Ostavka je usledila posle prijateljske utakmice sa Zvijezdom, koju su "golubovi" odigrali bez golova. Spartak, koji u novoj sezoni Jelen Superlige još nije osvojio ni bod, tako će za samo tri dana morati da nađe trećeg šefa struke.
Marić je u Spartak došao sa klupe selektora mlade reprezentacije Srbije, koju je napustio posle letošnjeg neuspeha na Evropskom prvenstvu.
(Telegraf.rs)