PAPE SUŠIĆ: Naredni cilj je finale u Brazilu (VIDEO)
Selektor BIH nije krio zadovoljstvo posle trijumfa nad Litvanijom i najavio visok plasman na SP
Bosna slavi ''zmajeve'', Bosna slavi Safeta Sušića! Fudbaleri BiH savladali su Litvaniju rezultatom 1:0 i plasmanom na SP u Brazilu ostvarili su istorijski uspeh.
Preporučujemo
Angelina Topić dominirala na prvenstvu Srbije, posle nastala scena za sva vremena, dečko joj dodelio medalju
Crvena zvezda natrpala mrežu Larna, pukla "petarda" za plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona
Jedan od najzaslužnijih za renesansu bosansko hercegovačkog fudbala jeste selektor Safet Sušić koji je istakao da se neće zadovoljiti ovim rezultatom.
- Ovo je moj najsrećniji trenutak u karijeri. Želim da čestitam momcima na čitavom naporu koji su uložili u ove četiri godine. Mislim da smo reprezentacija koja je imala najmanje problema u ovom periodu. Ne smemo zaboraviti publiku koja je bila naš 12. igrač i želim da im poklonim ovu pobedu. Najbitnije je da smo našem narodu priuštili ovo zadovoljstvo - rekao je Sušić i dodao:
- Cilj nam je da odigramo sedam utakmica, mislim da je sedma finalna - uz osmeh je rekao popularni ''Pape''.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!
(Telegraf.rs)