Marko Marin i Savo Milošević dobili odlikovanje Republike Srpske
Pomenuti dvojac je doprineo opštoj afirmaciji Republike Srpske
Republika Srpska danas slavi Dan državnosti i tom prilikom predsdnica Željka Cvijanović dodelila je odlikovanja za zaslužne institucije i pojedince!
A među tim pojedincima, prenosi Glas Srpske, nalaze se i trener Partizana Savo Milošević i doskorašnji kapiten Crvene zvezde Marko Marin.
Preporučujemo
Odbojkašice Srbije "pale" sa prvog mesta na EP, ovako izgleda tabela pred derbi
Poznati Hrvat zaustavio Anu Ivanović, nije mogao da odoli kada je video čuvenu srpsku teniserku
Oni su odlikovani za doprinos u oblasti humanitarnog i duhovnog rada, ispoljavanje lične hrabrosti, vrhunska dostignuća u oblasti sporta, kulture i umetnosti, kojima se sveukupno doprinosi opštoj afirmaciji Republike Srpske.
Milošević je rođen u Janji pored Bijeljine, dok je Marinovo ''rodno mesto'' Bosanska Gradiška odakle je kao dete otišao u Nemačku. S obzirom na to da je nedavno prešao u Saudijsku Arabiju, njemu će ovo odlikovanje naknadno biti uručeno.
(Telegraf.rs)