Janković: Imali smo 40 minuta igrača više protiv Albe (VIDEO)
1
9
Centra crno-belih pohvalio navijače
Nikola Janković je na meču protiv Albe pokazao zašto je Partizan još na leto insistirao da ga dovede u svoje redove!
Preporučujemo
Supruga Edina Džeka ima ćerku sa srpskim biznismenom: Sve je napustila zbog ljubavi prema "Dijamantu"
Svi su pomislili da je Iran pokraden u Americi: Evo zašto im je poništen gol za prolaz u nokaut fazu
U pobedi crno-belih rezultatom 78:66, Janković je ubacio 11 poena i imao sedam skokova.
Ipak, posle meča je više pričao o navijačima nego o svom učinku.
- Jednostavno, to navijanje sa tribina je neka ekstra energija, 40 minuta igrač više, mislim da njima uopšte nije bilo lako - rekao je Janković.
Kompletnu izjavu Partizanovog centra možete videti u videu na početku teksta.
(Telegraf.rs)