Građanima po 70 evra od akcija Telekoma
0
0
Vlada Srbije zadužila Telekom Srbija da sprovede sve potrebne aktivnosti da bi se omogućila raspodela akcija i trgovina njima na berzi
Vlada Srbije usvojila je danas Zaključak o besplatnoj podeli akcija Telekoma Srbija, odredila tržišnu vrednost kapitala u iznosu od 2,27 milijardi evra, a svaki građanin će dobiti po 31 akciju, čija je početna cena 2,27 evra po jednoj akciji.
Preporučujemo
Zaprosio me u Tumanima, tamo sam saznala i da me vara: Teodora (25) ostavljena u petom mesecu, pa onda - PAKAO
OSVANULE NAJTEŽE SLIKE nakon smrti Čaka Norisa: Deca dala javno obećanje, svet u suzama
Zaključkom Vlade Srbije zaposleni i bivši zaposleni dobiće 6,94 odsto besplatnih akcija Telekoma, a građani 15 odsto od ukupno jedne milijarde akcija.
Vlada Srbije zadužila je Telekom Srbija da sprovede sve potrebne aktivnosti kako bi se omogućila raspodela akcija i trgovina njima na berzi, navedeno je u saopštenju.
(Telegraf.rs / Tanjug)