Zabranili Dan zaljubljenih jer se kosi s njihovim učenjem: Na hiljade mladih protestovalo protiv ZAPADNE KULTURE (FOTO)
11
42
Na hiljade studenata indonežanske provincije Aceh, protestovalo je na ulicama odbijajući proslavu koju donosi zapadna kultura
Zvaničnici Indonezije, jedne od zemalja koja je najnaseljenija muslimanima, zabranila je lokalnom stanovništvu proslavu Dana zaljubljenih jer je, kako veruju, usmerena protiv islamskog učenja.
Preporučujemo
Američki zvaničnik otkrio kada bi Tramp mogao da anektira Grenland: "Stvari bi mogle da se kreću ekspresno"
Radić za Telegraf: "Rusija je napala i ona mora da zaustavi invaziju, a ne Ukrajina. Kraj rata nije daleko"
DA NE POVERUJEŠ: U jednoj zemlji proslava Dana zaljubljenih je krivično delo!
Na hiljade studenata indonežanske provincije Aceh, protestovalo je na ulicama odbijajući proslavu koju donosi zapadna kultura.
Zabrana obeležavanja Dana zaljubljenih je podržana od strane studenata u mnogim gradovima, poput drugog po redu po veličini Surabaje.
Blizu 90 odsto populacije od ukupno 265 miliona stanovnika u Indoneziji je muslimanske veroispovesti.
(Telegraf.rs / Izvor: Independent.co.uk)