PRETUČEN BIVŠI GRADONAČELNIK OSIJEKA: Jutros ga napala dva muškarca s kačketima
0
5
Napala su ga dva nepoznata napadača, koji su nakon toga pobegli, a na glavi su imali kape tzv. "šilterice"
Krešimir Bubalo, bivši HDSSB-ov gradonačelnik Osijeka napadnut je jutros u 7.45 sati u Sesvetama.
Preporučujemo
"Ovakvo nevreme nije bilo u poslednjih 50 godina": Neverovatni snimci nezapamćenog nevremena u Nevesinju
Jole za dlaku izbegao smrt u moru kod Budve: Čuo da nešto tutnji, mislio da su mu oči ispale od udarca!
Katolička crkva suspendovala sveštenika jer ima ženu i decu, Hrvati u šoku jer je BLUDNO ZGREŠIO
Napala su ga dva nepoznata napadača, koji su nakon toga pobegli, a na glavi su imali kačkete, javljaju izvori iz policije.
Motiv napada nije poznat, a više informacija o događaju očekuje se nakon što policija završi razgovor sa Bubalom, prenosi Večernji.hr.
Bivši gradonačelnik Osijeka povukao se iz politike i sada je direktor razvoja i strategije u Pevecu. Iz firme Pevec poručuju kako će uskoro dati više informacija.
(Telegraf.rs)