Veljović: Neće biti zaštićenih!
0
1
- Ne mogu da komentarišem rad Službe unutrašnje kontrole po prijavi protiv pojedinih pripadnika Žandarmerije. Kad budem dobio izveštaj, reći ću svoje, ali sigurno je da neće biti zaštićenih - rekao je direktor policije
Direktor srpske policije Milorad Veljović rekao je u Nišu da ne može da komentariše rad Službe unutrašnje kontrole po prijavi protiv pojedinih pripadnika Žandarmerije.
Preporučujemo
PRVE SLIKE NAKON UŽASA NA FILOZOFSKOM: Otvoren prozor i crna garež svedoče o jezivoj noći
Ko je bio Miša Omega koji je nađen mrtav u stanu? Biznismen i vlasnik 100 firmi, ovako je stekao nadimak
- Kad budem dobio izveštaj reći ću svoje, ali sigurno je da neće biti zaštićenih - rekao je novinarima Veljović, koji je sa najbližim saradnicima posetio Policijsku upravu u Nišu.
Veljović nije hteo da komentariše pisanje beogradskih medija da je vrh policije tražio smenu tužioca za organizovani kriminal Miljka Radisavljevića.
- Danas tu temu neću komentarisati. Mislim da nije ni vreme ni mesto da o tome govorim - kazao je on.
(D. Z. / Tanjug)