Mala Anastasija putuje na lečenje u Češku!
0
9
Republički fond za zdravstveno osiguranje danas je odlučivao na drugostepenoj komisiji o žalbi roditelja, pošto je prvi put odbijen predlog lekara sa Instituta za majku i dete da se pokuša lečenje u inostranstvu protonskim zračenjem
Devetogodišnja Anastasija Trajković iz Vranja otputovaće na lečenje u Češku, potvrdili su za juGmediu njeni roditelji Snežana i Dragan.
Preporučujemo
Od sutra se SVE MENJA! Evo gde će pljuštati kiša tokom prepodneva, a šta sledi posle: Oglasio se meteorolog
Haos na Veliki petak? Od 10. aprila granice se menjaju zauvek: Evo kako da izbegnete kolaps
Naime, Republički fond za zdravstveno osiguranje danas je odlučivao na drugostepenoj komisiji o žalbi roditelja, pošto je prvi put odbijen predlog lekara sa Instituta za majku i dete da se pokuša lečenje u inostranstvu protonskim zračenjem.
Anastasija je obolela pre nešto vise od godinu dana , odrađeno je pet operacija u Srbiji i lekari su izgubili svaku nadu, a prvostepena komisija donela odluku da ne može na lečenje u inostranstvu.
(Telegraf.rs )