Šta se ovde dogodilo? Deponija smeća preplavila Ustaničku, kola jedva prolaze
1
0
M. B.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto/Ilustracija: Pixabay
Neverovatna situacija zabeležena je noćas u Ustaničkoj ulici u Beogradu.
Po kolovozu je bila rasuta ogromna količina smeća, ali nije jasno da li ga je neko razbacao po putu ili je tu završilo iz kontejnera.
Preporučujemo
Bojana svakog dana sedi pored Brankove skulpture, kao nekada u njegovom zagrljaju
Na Vidovdan OTVORITE PROZORE I IZNESITE OVO IZ KUĆE: Naši stari su znali šta rade i zašto to mora na sunce
U jednom komentaru na IG stranici "Moj Beograd", navodi se da ovo niko nije razbacao s namerom, već se na tom mestu bila dogodila saobraćajna nezgoda.
U svakom slučaju, automobili su noćas jedva prolazili ovim delom grada.
(Telegraf.rs)