Kiša lije u gradu, a udesi se nižu: Snimljena su već dva u Beogradu, pazite!
0
0
M. B.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf
Jaka kiša od jutros pada u Beogradu, a pljusak će se nastaviti i tokom dana, pa je u saobraćaju potreban naročit oprez.
U dva različita kraja grada zabeleženi su udesi na mokrim kolovozima.
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Španci svakog dana u 11 rade jednu stvar i zbog toga retko pale klimu: Trik funkcioniše "kao vrata frižidera"
Posledica jedne nesreće snimljena je u Borči na Zrenjaninskom putu (pogledajte fotografiju ovde).
Automobil je sleteo s puta i zaglavio se između kolovoza i trotoara.
Druga nesreća zabeležena je u Bloku 45, a takođe se vidi da je u pitanju kišno vreme.
(Telegraf.rs)