Vozač kombija udario u motokultivator kod Požege i ubio čoveka. Imao je 2,3 promila alkohola u krvi
6
3
Muškarac je upravljao motokultivatorom koji je bio neosvetljen, kada ga je sustigao i udario kombi koji je vozio Požežanin (57)
M. K. iz Kosjerića je poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se noćas dogodila na putu Požega-Kosjerić, u mestu Otanj.
On je, krećući se iz pravca Kosjerića ka Požegi, upravljao motokultivatorom koji je bio neosvetljen, kada ga je sustigao i udario kombi koji je vozio 57-godišnji Požežanin.
Preporučujemo
KONAČNA ODLUKA O DANKI ILIĆ: Stigli dokazi iz Novog Sada, evo šta sada čeka osumnjičene radnike "Vodovoda"!
PROŠLO JE 15 GODINA, A OVO JE JEDINI TRAG: Ovako kako izgleda dom Đorđa Andrejića, prizor će vas rasplakati!
Vozač motokultivatora stradao je na licu mesta.
Istragom je utvrđeno da je vozač kombija imao 2,3 promila alkohola u krvi. Njemu je određeno zadržavanje do 48 sati.
(Telegraf.rs/ 031info.rs)