Užas u Novom Sadu: Devojčica (11) poginula nakon pada sa prozora
78
5
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Nikola Bilić
Devojčica stara 11 godina, stradala je sinoć u Ulici Đurđa Brankovića 9 u novosadskom naselju Rotkvarija nakon pada sa prozora.
Sve se dogodilo oko 21 čas, a dete je na pločniku u dvorištu zgrade pronašla prolaznica koja je pozvala policiju.
Preporučujemo
OVAKO ЈE UHAPŠENA BEOGRAĐANKA: Uzela pare za ugroženu decu, inspektorka јoј stavila lisice u kući! (VIDEO)
DEDA TRAKTOROM PREGAZIO BEBU: Evo šta se dešavalo sekundu pre stravične drame u dvorištu u Grockoj
Pretpostavlja se da je devojčica izašla kroz krovni prozor i pala ili skočila na pločnik.
Radi se o porodici ruskih državljana, a kako saznajemo od dobro obaveštenog izvora, majka je rekla da je devojčica navodno imala psihičke probleme. Naređena je obudkcija tela.
(Telegraf.rs)