Uhapšen Slobodan Kašćelan u Kotoru
11
16
Odluka je preinačena i doneta nova da ipak mora u pritvor
Foto: vijesti.me/Boris Pejović
Slobodan Kašćelan, navodi vođa kavačkog klana, uhapšen je u Kotoru, kao i njegov telohranitelj Vladimir Vučković i Kotoranin Zoran Kažić, pišu Vijesti.
Preporučujemo
Najstrašniji slučaj iz Crne Gore: Strani državljanin uhapšen zbog silovanja pastorke, detalji su jezivi!
Sin poznatog političara prešao u suprotnu traku i udario u drugi auto, poginulo troje mladih: Počelo suđenje
Za ostalim navodnim članovima tog klana koje je ranije danas suduja za istragu Miroslav Bašović pustio na slobodu policija traga.
Preinačena odluka sudije
Veće podgoričkog Višeg suda preinačilo je odluku sudije Miroslava Bašovića i donelo odluku da Slobodana Kašćelana i uhapšene navodne članove kavačkog kriminalnog klana pošalje u pritvor.
Policijska akcija hapšenja šestorice navodnih članova kavačkog kriminalnog klana, koji su ranije danas bili pušteni nakon tužilačkog zadržavanja, je u toku, pišu Vijesti.
Video: Snimak hapšenja Slobodana Kašćelana navodnog vođe Kavačkog klana
(Telegraf.rs)