Šok na prelazu Bajakovo: Na granicu stigao mladić, vozio automobil na strane tablice, a unutra...
3
0
I. N.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug/Tanja Valič
U privatnom automobilu registarskih oznaka Velike Britanije, kojim je upravljao mladić (25), hrvatska policija je na graničnom prelazu Bajakovo sa Srbijom pronašla nešto više od 13 kilograma kokaina i novac, saopštila je danas Policijska uprava vukovarsko-sremska.
Tokom granične kontrole i pregledom vozila, policijski službenici su u četvrtak uočili više paketa za koje su posumnjali da se u njima nalazi droga, prenosi Hina.
Preporučujemo
Nemcu, koji je nakon 18 godina letovanja na Jadranu poludeo zbog cena, stigao odgovor: "A u Frankfurtu..."
Srbin u pritvoru zbog straha od bekstva: Saslušana 4 osumnjičena, oni su priznali da su zapalili Dalmaciju
Nakon temeljne pretrage automobila policija je pronašla ukupno 13.540 grama kokaina, kao i novac za kog se sumnja da potiče od vršenja krivičnih dela.
Droga i novac su privremeno oduzeti, a krivična prijava protiv osumnjičenog je prosleđena nadležnom državnom tužilaštvu.
(Telegraf.rs/Tanjug)