Nikolić imenovao nove ambasadore u UN, Danskoj i Turskoj
0
2
Milan Milanović je novi ambasador Srbije pri UN, tu dužnost u Danskoj obavljaće ubuduće Dragana Ivanović, a u Turskoj Danilo Vučetić
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić imenovao je nove ambasadore pri UN, u Danskoj i Turskoj, objavljeno je u najnovijem "Službenom glasniku".
Preporučujemo
Ovako je general Nebojša Pavković proveo poslednje dane: Ćerka otkrila detalj zbog kojeg su svi plakali
Poznato od čega je umro general Pavković: Imao jednu od najopasnijih bolesti
Za ambasadora pri UN u Njujorku postavljen je Milan Milanović, dosadašnji zamenik stalnog predstavnika Srbije pri UN.
Za ambasadora Srbije u Danskoj postavljena je Dragana Ivanović, dok je na mesto ambasadora u Turskoj postavljen Danilo Vučetić.
Nikolić je ukaze o postavljenju ambasadora doneo 17. jula, a stupili su na snagu 20. jula, dan posle objavljivanja u "Službenom glasniku".
(Telegraf.rs / Tanjug)