Skoro nismo videli da je neko srećan kao ove kravice: Bile su zatvorene 6 meseci, a kada su ih pustili napolje, nastao je haos (VIDEO)
1
1
Trenutak kada krave zatvorene u štalama izlaze nazad na zelenu travu postao je veoma popularan u jednom delu Holandije
Životinje na farmama u Holandiji budu po nekoliko meseci zatvorene kad je hladno. Na jednoj farmi krave šest meseci nisu puštane napolje. Možete da zamislite kako su se radovale kada je stiglo proleće.
Preporučujemo
Objavljena nova karta Evrope, mnogi su zapanjeni: Preko Srbije piše 90+2, a pogledajte Francusku
Godinama su sadili drveće u Sahari bez uspeha: Onda su pustili 500 kornjača i sateliti su snimili pravo čudo
Bez obzira na veliki broj pašnjaka pogodnih za gajenje stoke u toj zemlji, zimi je slika potpuno drugačija i životinje su primorane da pređu u zatvorene objekte.
Trenutak kada krave zatvorene u štalama izlaze nazad na zelenu travu postao je veoma popularan u jednom delu ove države, i velike se grupe ljudi okupljaju kako bi ih gledali kako izlaze napolje.
Pogledajte zašto je toliko zanimljivo puštanje krava nazad na slobodu:
(Telegraf.rs)