Ekstravagantna vila Versaćea na prodaju (FOTO)
0
2
Glamurozna vila koja je nekada pripadala čuvenom italijanskom modnom kreatoru Ðaniju Versaćeu biće stavljena na prodaju 17. septembra, saopštila je aukcijska kuća Fišer koja organizuje licitaciju
Prošle godine, raskošna rezidencija legendarnog dizajnera Đanija Versaćea, koja se prostire na 23.000 kvadratnih metara u Majamiju, procenjena je na 125 miliona dolara. Sagrađena 1930. godine, vila ima 10 spavaćih soba, 11 kupatila i veliki bazen ukrašen mozaikom i obložen 24-karatnim zlatom.
Preporučujemo
Pljuskovi sa grmljavinom prvo stižu do ovih delova Srbije: Već sada je poznata i tačna satnica padavina
Pakao na Jadranu! Našli telo žene nakon požara u Omišu, najkritičnije kod Zadra, turisti beže i iz Crne Gore
Italijanski kreator je kuću kupio 1992. godine i na njeno renoviranje tada potrošio 33 miliona dolara. U julu 1997. Versaće je ubijen ispred ove kuće. Okolnosti i pravi motivi likvidacije ostali su nerazjašnjeni do današnjeg dana. Kuća je jedno vreme služila kao hotel za ekskluzivne goste.
(Tanjug)