OPTOČENE DIJAMANTIMA: Ovo su najskuplje čizmice na svetu (VIDEO)
0
3
Belgijski juveliri su u Hongkongu predstavili ženske čizme vredne oko 2,4 miliona evra
Najskuplje ženske čizmice ikada napravljene prekrivene su skupocenim slojem od 39.083 briljanta sive i roze boje, a takođe, na sebi imaju i polirane dijamante boje šampanjca ukupne težine 1,550 karata.
Preporučujemo
RAT PRETI DA SE PROŠIRI: Evropa gomila ratne brodove kod Kipra, Eksplozije u Azerbejdžanu i Dohi
"Nadam se da će da se vrati..." Vesna Zmijanac o zdravstvenom stanju Zorice Brunclik: "Mnogo mi je žao"
Pod uslovom da nosi broj 39, zainteresovana dama moći će za predstojeće praznike da ih dobije od svog dragog, samo ako u svom novčaniku ima 2,4 miliona evra.
Čitav proces od dizajniranja i šivenja i stavljanja briljanata je trajao 30 radnih sati, a izrađene po narudžbini Antverpenskog svetskog dijamantskog centra u saradnji s draguljarnicom "Diarough" i poznatim dizajnerskim duom "F. A. Vandevorst".
Pogledajte priču o njihovom nastanku:
(Telegraf.rs / Tanjug)