Volkswagen prvi put ugradio puni hibrid u Golf i T-Roc: Poznate i cene

 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Radovan
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Radovan

    22. jul 2026 | 15:17

    Sta zna dete sta je 90 hiljada maraka za nadignuti golf, ok mogu da razumem da ovi danasnji sto citaju i proucavaju uputstvo na samponu, bas i nisu neki da znaju i u pare. Motor 1,5 litara turbo? Svaka slicnost je slucajna !

  • 😂😂😂

    22. jul 2026 | 14:23

    Cene su tako konkurentne da će Kinezi propasti sa svojim vozilima.Ej golf 42 hiljade evra....još uvek su u sopstvenim snovima nisu se još probudili

  • нибрС

    22. jul 2026 | 13:29

    Постоји хибрид и плуг-ин хибрид а гдје сте ви пуни хибрид пронашли није ми познато…

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA