KRENUO STOPAMA APPLE-A: Samsung najavio Galaxy S7 u ROZE BOJI (FOTO)
Nakon što je Apple predstavio roze MacBook, kompanija Samsung najavila je da će se uskoro u prodaji naći i roze, takozvani "pink gold", Galaxy S7 i S7 Edge pametni telefoni.
POTOPILI SAMSUNG I IPHONE U COCA-COLU I ZAMRZNULI IH: Pogodite ko je pobedio!
Očigledno je da je roze boja postala trend u poslednje vreme, što pokazuje i činjenica da su dve najveće IT kompanije odlučile da svoje najbolje uređaje naprave baš u toj boji.
Za razliku od Apple-ove boje koja je nazvana "rose gold", Samsungova roze boja zove se "pink gold".

- Roze boja će ublažiti i dodati dodir nežnosti, sjaja i prefinjenosti našim uređajima - ističu iz Samsunga.
Samsung Galaxy S7 i S7 Edge u "pink gold" boji će se pojaviti 20. aprila u Južnoj Koreji, a nakon toga će se pojaviti i na drugim tržištima.
(Telegraf.rs / Izvor: mashable.com)
Video: HONOR 400 je telefon koji nudi nešto što za ovu cenu nećete videti nigde
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Purger
Uvijek je i bio samo kopija...
Podelite komentar
Delije Čikago
Copy paste.
Podelite komentar
Pravda
Nije mi jasno, zbog čega danas sve mora da bude gej!!????
Podelite komentar