Nema gorih od Kelna u Nemačkoj: Borusija petardirala Zvezdinog rivala! (VIDEO)

Ništa igračima Kelna ne ide od ruke

• 4

Fudbaleri Borusije demolirali su Keln sa 5:0 u 4. kolu Bundeslige.

Filip je postigao prvi gol, povisio je Sokratis u nadoknadi prvog poluvremena, kada je golman Hom katastrofalno reagovao nakon prekida.

Nisu se ni njegovi saigrači iz defanzivne linije proslavili, delovali su kao statisti, Aubamejang je postigao dva gola u razmaku od jednog minuta (jedan je iz penala), a goste je za 5:0 dokusurio Filip drugim pogotkom na meču.

Naš Miloš Jojić igrao je od 64. minuta, a njegova ekipa zakucana je za dno tabele kao jedina bez ijednog boda sa gol razlikom 1:12.

Zvezda Kelnu gostuje 28. septembra, pa je na crveno-belima da iskoriste katastrofalnu formu. Posle ovakvog početka, nema sumnje da će Keln morati sve karte da baci na Bundesligu gde će se grčevito boriti za opstanak.