Novi napadač Sparte odmah pokazao da će biti možda i najveća opasnost po Zvezdin gol! (VIDEO)

Zvezdin rival za 3. kolo pobedio je Blekburn u prijateljskoj utakmici protiv Blekburna sa 1:0, golom Marka Janka u 50. minutu meča

• 4

Sparta iz Praga je pobedila Blekburn na prijateljskoj utakmici u sklopu priprema, a gol odluke postigao je austrijski napadač Mark Janko, koji je zatresao mrežu Engleza u 50. minutu utakmice.

Visoki napadač je pokazao da nije samo odličan u skok igri, već da se sjajno snalazi i na zemlji, te je posle jedne dobre asistencije sjajno spoljnom postigao gol. Ispostavilo se da je to bio i jedini pogodak na utakmici.

Janka su doveli kao slobodnog igrača iz Bazela, a već na pripremama on pokazuje da i dalje može da bude izuzetno opasan u napadu, iako ima 34 godine. Upravo će i on biti jedan od najopasnijih igrača za Zvezdu u dvomeču 3. kola, ukoliko crveno-beli prethodno eliminišu Irtiš.

Pogledajte i jedini pogodak koji je viđen na ovom prijateljskom duelu.