Golčina sa pola terena najavljuje vrelu sezonu u Italiji! (VIDEO)

Fudbaler Napolija postigao fenomenalan pogodak sa 50 metara

• 0

Fudbaleri Napolija pobedili su Trentino u pripremnoj utakmici sa 4:0 a sva četiri gola pala su u prvom poluvremenu.

Rumunski reprezentativac Vlad Kirkeš postigao je nesvakidašnji gol sa 50 metara i time najavio vrelu sezonu u Seriji A.

Inače, Napoli je poveo u 16. minutu preko Mertensa, a 20 minuta kasnije gol je dao Đakerini, a onda je posle 60 sekundi Kirikeš postigao fenomenalan gol.

On je u 38. minutu primetio da je golman Trentina van svog prostora, uputio je lukav i veoma precizan udarac i savladao protivničkog čuvara mreže sa svoje polovine.