≫

Moćan start Intera i Milana, ''ko je igr'o na Lacio - pare je bacio'' (VIDEO)

Rimljani su razočarali navijače na svom terenu

• 0

Gradski rivali Inter i Milan odlično su otvorili novu sezonu u Seriji A i napokon bi mogli da budu konkurenti za visok plasman.

Ako je verovati ovom prvom kolu, gde su rezultatom 3:0 savladali svoje protivnike.

Inter je na svom terenu srušio Fjorentinu, a dva gola dao je već posle 15 minuta. Oba je u mrežu smestio Ikardi, prvi iz penala u 6. minutu.

Konačan rezultat postavio je Ivan Perišić u 79. minutu, a vredi pomenuti da je Samir Handanović imao nekoliko dobrih intervencija.

Rosoneri su sve tri gola postigli u prvom poluvremenu i savladali su Krotone.

Kesi je načeo domaćina u 6. minutu, a zatim su pogađali Kutrone i Suso. Vredi pomenuti da je Krotone od 5. minuta igrao bez isključenog Ćećerinija koji je skrivio penal.

Ko je igrao na Lacio - pare je bacio!

Rimski klub je na otvaranju sezone razočarao svoje navijače remijem sa novajlijom Spalom - 0:0.

Dve najbolje prilike u prvom poluvremenu imao je srpski fudbaler Sergej Milinković Savić koji nije uspeo da nađe lopti put do mreže.

Ranije tokom dana Roma je minimalno slavila u Bergamu zahvaljujući majstoriji Kolarova.

Adem Ljajić je, takođe, dao gol koji je Torinu bio dovoljan za bod protiv Bolonje.

Juventus - Kaljari 3:0

Verona - Napoli 1:3

Atalanta - Roma 0:1