Perišićeva bomba iz voleja "zakucala" SPAL, Napoli silan u gostima (VIDEO)

Fenomenalan potez viđen na "Meaci" u novoj pobedi Intera

• 3

Fudbaleri Intera deluju moćno na startu sezone u Seriji A, igraju poletno, efikasno i što je najvažnije pobeđuju.

Ekipa Lućana Spaletija upisala je novu "trojku" protiv novajlije u ligi "Societa Polisportiva Ars et Labor" odnosno SPAL-a, rezultatom 2:0 - uz gol dosadašnjeg dela sezone u režiji hrvatskog ofanzivca Ivana Perišića.

Sjajno je letošnja "meta" Junajteda odreagovala u finišu meča na centaršut sa desne strane, zategao je Perišić volej i smestio loptu pod prečku gola gostiju.

Gol -spektakl!

Inter je tom majstorijom potvrdio pobedu koju je najavio Mauro Ikardi u 27. minutu iz penala njegovim već petim golom ove sezone.

Bio je to i jedini (ne)sporan trenutak na meču, jer je sudija, posle faula, najpre pokazao da je u pitanju slobodan udarac, ali je nakon "konsultacija" sa VAR-om (video snimak) preinačio odluku i pokazao na "kreč".

"Neroazuri" su u nastavku vladali situacijom, mada su i gosti pokazali da s pravo migraju među elitom, na kraju krajeva ovo im je bio prvi poraz posle pobede i remija u prva dva kola.

Inter, koji je u prvom kolu savladao Fiorentinu 3:0, u drugom Romu 3:1, na tabeli se izjednačio sa Juventusom sa maksimalnim učinkom uz gol-razliku 8:1.

Kada smo već pomenuli Fjorentinu, vredi dodati da je Viola danas demolirala Veronu u gostima rezultatom 5:0.

Već posle 24 . minuta bilo je jasno gde idu bodovi, a strelci su bili Simeone, Tero i Astori. U nastavku su pogađali još Veretut i Dias.

Napoli je u poslednjem meču dana savladao Bolonju u gostima rezultatom 3:0, ali su Napolitanci tek u 66. minutu dali prvi gol.