≫

Remi na krovu: Bivši igrač Zvezde doneo Voši bod protiv Voždovca (VIDEO)

"Zmajevi" vodili, Voša promašila "zicer" za pobedu

• 0

Fudbaleri Voždovca i Vojvodine remizirali su u poslednjoj utakmici 8. kola Superlige - 1:1.

"Zmajevi" su vodili golom Aleksandra Ješića od 24. minut, a egal i konačan rezultat postavio je bivši fudbaler Zvezde, Makedonac Daniel Avramovski u 70. minutu.

Na kraju i jedni i drugi mogu da žale što nisu uspeli da dođu do pobede.

Voždovac je imao dve dobre prilike da duplira vođstvo još u prvom poluvremenu, ali su one ostale neiskorišćene.

U nastavku, "lale" su bile te koje su u jednom trenutku bile bliže osvajanju ne samo jednog, nego sva tri boda.

Posle gola Avramovskog, koji je u igru ušao na poluvremenu, najbolja šansa na meču ukazala se asistentu kod tog pogotka Makedonca, Subotiću.

On je u samoj završnici bio sam pred golmanom "zmajeva" Popoviću, no nije bio precizan i šansa je otišla u nepovrat.

Konačno, Voždovac je pred sam kraj imao šansu da šokira goste.

U prilici se našao fudbaler Zvezde na pozajmici među "zmajevima" Andrija Luković, ali ni on, poput njegovih saigreča u prvom delu igre, nije imao dovoljno rutine i preciznosti prilikom udarca.

Vojdina je,p odsetom, dan pred meč ostala bez prvog trenera Nenada Vanića koji se solidarisao sa bivšim doskorašnjim čelnicima kluba Vukovićem i mijićem, i kao i oni, podneo ostavku.

Ekipu je "na krovu" vodio Vladimir Buač.