≫

Šta radi ovaj Siti?! Gvardiolina kaznena ekspedicija melje sve pred sobom, het-trik Aguera!

"Građani" na poslednje dve utakmice u Premijer ligi dali 11 golova, Votfordu u subotu ŠEST!

• 0

Mančester siti je prilično nemilosrdan prema svojim rivalima u poslednje vreme.

"Građani" su posle demoliranja Liverpula u prethodnom kolu Premijer lige sa 5:0 i Fejenorda u Ligi šampiona 4:0, u subotu u okviru petog kola Premijer lige bili još ubedljiviji protiv Votforda u gostima  - 6:0?!

Fantastičan je na "Vikeridž Roudu" bio Argentinac Serhio Aguero koji u tandemu sa Brazilcem Gabrielom Hesusom uništava protivničke odbrane.

"Kun" je bio trostruki strelac za goste, jedan je postigao Hesus, a nejaki Votford, koji je delovao kao razbijena vojska protiv Sitija, dotukli su Otamendi i Sterling u finišu utakmice iz penala.

Zastrašujuće deluje tim Pepa Gvardiole na početku sezone za konkurenciju, naređao je četiri pobede, uz jedan remi i gol-razliku 16:2.

Istovremeno, sa Liverpulom ništa novo...

Četa Jirgena Klopa je nakon nastupa u Ligi šampiona i remija na "Enfildu" sa Seviljom (2:2) "zabrljala" na svom terenu protiv Barnlija - 1:1.

Ni Brazilac Kutinjo, koji je prvi put zaigrao za "redse" ove sezone posle zahteva da ode u Barsu, nije napravio razliku protiv "tvrdih" gostiju.

Barnli je čak imao i vođstvo od 27. minuta preko Erfilda, Salah je doneo egal tri minuta kasnije, ali Liverpul više nije uspeo da uradi. Gosti su uspeli da se odbrane i osvoje velki bod na teškom gostovanju.

Posle pet kola Liverpulov skor je 2-2-1 i ne baš prijatna gol razlika - 9:9.