≫

Matić slavio protiv Tadića, Milivojevićev Palas petardiran, Čelsi na španski pogon deklasirao Stouk! (VIDEO)

Đavoli u pobedničkom ritmu

• 0

Fudbaleri Mančester junajteda odneli su novu pobedu, ovaj put na gostovanju Sautemptonu sa 1:0.

Opet je Nemanja Matić dominirao na sredini terena, a rano je posao završio Lukaku, pogotkom u 20. minutu, nakon gužve na petercu i odbitka.

Dušan Tadić nije se proslavio protiv Đavola, u duelu sa njim grub je bio Matić i dobio žuti karton, a još gore je prošao Luka Milivojević na gostovanju Mančester sitiju.

Građani su pobedili njegov Kristal Palas sa 5:0 uz dva gola Sterlinga i pogotke Sanea, Delfa i Aguera, na sličnom nivou je bio i Čelsi protiv Stouka (4:0).

Raspucao se Morata sa tri gola, jedan je dao Pedro, dok je Everton uspeo da preokrene protiv Bornmuta, i to bez Vejna Runija koji je zbog krvarenja u jednom duelu izašao.

Nijase je dao dva gola u razmaku od pet minuta u završnici, a gosti su prethodno poveli preko Kinga na startu 2. poluvremena.