ZVEZDO, MOŽEŠ TI TO: Arsenal izgubio pred dolazak na Marakanu, i to u 92. minutu (VIDEO)

Votford slavio golom u 92. minutu

• 1

Fudbaleri Arsenala doživeli su neočekivani poraz u Londonu, ali na gostujućem terenu protiv Votforda - 2:1 (0:1).

Iako su vodili na poluvremenu golom Mertesakera (39. minut), Tobdžije su u poslednjih 20 minuta prokockali prednost.

Najpre je Dini u 71. iskoristio penal, da bi Kleverli u 92. minutu doneo sve tri boda Votfordu.

Arsenal je na taj način nastavio sa očajnim partijama na strani, pošto su na četiri meča osvojili samo bod.

To bi mogao da bude dodatan motiv za Crvenu zvezdu koja četu Arsena Vengera dočekuje u četvrtak na Marakani. Podsetimo, crveno-beli su demolirali Mačvu kod kuće.

Vredi pomenuti i to da se u redovima Arsenala povredio Dani Velbek.