JUNAJTED BOLJI OD TOTENHEMA: Murinjov ''zlatni dečko'' srušio Pevce u 81. minutu (VIDEO)

Antoni Marsijal presudio gostima na Old Trafordu

• 0

Mančester junajted slavi Antonija Marsijala! Sjajni francuski napadač postigao je jedini gol za Crvene đavole u pobedi nad Totenhemom (1:0), i to nakon što je sa klupe ušao u igru.

Marsijal je u 70. minutu zamenio Rašforda i već u 81. je matirao danas sjajnog sunarodnika Uga Ljorisa.

Ljoris je u 72. minutu spasio siguran gol Lukakua, da bi i u prvom poluvremenu zaustavio opasan šut Rašforda iz slobodnjaka.

U 79. minutu je imao i sreće kada je Lukaku pogodio stativu, ali već dva minuta kasnije ništa nije mogao. Inicijativa Junajteda je jednostavno urodila plodom.

Totenhem nije skoro ništa prikazao na Old Trafordu i tačno se videlo koliko im je nedostajao povređeni Hari Kejn.

Junajted sam ima 23 boda, tri više od današnjeg protivnika koji je ostao na 20. Podsetimo, Mančester Siti je prvi sa 25 bodova, međutim Građani imaju meč manje.