≫

Sampdorija zgazila Kijevo, Milinković Savić sjajno asistirao u petardi Lacija! (VIDEO)

Lacio ne staje, najzaslužniji za to je srpski fudbaler.

• 4

Fudbaleri Lacija su već u prvih 30 minuta protiv Beneventa poveli sa 3:0 uz gol Adama Marušića i asistenciju Sergeja Milinkovića Savića da bi na kraju slavili sa 5:1.

SMS je u 13. minutu kao na tacni poslužio Imobilea, dok je Imobile u 24. minutu bio asistent Marušiću, koji je samo postavio nogu na zicer na drugoj stativi.

Lacio je time nastavio da grabi ka čak osmoj pobedi u nizu, istakao je i ozbiljnu kandidaturu za šampionsku titulu na krilima našeg, nadajmo se, budućeg reprezentativca.

Domaćini su smanjili golom Lazara, da bi konačan rezultat postavili Parolo i Nani.