≫

Real se oprostio od titule: Ni dva pogotka Bejla nisu pomogla, a ovim golom ih je Selta posebno ponizila (VIDEO)

Kraljevski klub sada ima čak 16 bodova zaostatka za Barsom

• 8

Fudbaleri Reala sada i definitivno već mogu da se oproste od titule, iako je tek polovina prvenstva. Oni posle 18. kola imaju čak 16 boda manje od Barselona.

Doduše imaju i meč manje, ali svakako je ovo prednost koju Barsa samo nekim velikim čudom može da izgubi.

Novi kiks Kraljevskog kluba viđen je u Vigu, gde je Selta uspela da remizira (2:2), a čak je i promašila penal.

Realu nisu pomogla ni dva gola Bejla u prvom poluvremenu, a nabolji igrač planete Kristijano Ronaldo ponovo je bio nevidljiv na terenu.

Meč je počeo idealno za Seltu, kada je Danijel Vas iskoristio sjajnu kontru i prelepim lob udarcem dodatno ponizio Real i Kejlora Navasa.

Brzo je odgovorio Bejl sa dva gola, pa je Real na poluvremenu imao prednost.

Delovalo je da će je izgubiti u 72. minutu, ali je Kejlor Navas odbranio penal Jaga Aspasa, ali se Selta nije predavala ni posle toga.

Vas je ponovo bio sjajan u 82. minutu, ovoga puta u ulozi aistenta i odličnim centaršutem je pronašao Maksimilijana Gomeza, koji je zakucao loptu u mrežu Reala za veliko slavlje u Vigu.

Do kraja je Real pokušao da ponovo povede, ali su Ronaldo i Lukas Vaskez promašili šanse.