Sjajan pogodak u režiji Nemca

• 6

Fudbaleri Reala pobedili su Valensiju sa 4:1, uz dva gola Kristijana Ronalda.

Portugalac je igrao uz veliki podliv ispod levog oka, uz veliku ranu koju je dobio prošle nedelje, ali mu to nije smetalo da nastupi protiv Slepih miševa koji su brzo pali sa bele tačke.

Ronaldo je uspešno izveo dva penala, u 16. i 38. minutu, dok je Mina smanjio na 2:1 u 59. minutu.

Delovalo je da će  to učiniti duel zanimljivijim u nadigravanju, ali je nade Valensije raspršio Marselo pogotkom u 84. minutu.

Tačku na meč je pre početka nadoknade stavio Toni Kros.

Valensija je ispred Reala sa 40 bodova, uz meč više, Madriđani imaju dva boda manje. Na ovom meču, Nemanja Maksimović nije nastupio, ostao je na klupi, šansu su dobili Pereira, Zaza i Soler.