Kavani zasenio Nejmara, postao je najbolji igrač u istoriji kluba! (VIDEO)

Raspucali su se Parižani

• 3

Fudbaleri PSŽ-a deklasirali su Monpelje sa 4:0, a Edinson Kavani je ušao u istoriju kluba kao najbolji strelac sa 157 golova na 229 mečeva.

Skinuo je Kavani dres posle gola, bilo je očigledno kako želi da što bolje proslavi obaranje rekorda, pa nije ni mario previše zbog žutog kartona koji je dobio.

Nejmar je niz nastavio u 40. minutu, Di Marija je zatresao mrežu u 70, Nejmar je tačku na meč stavio u 82. minutu.

Time su Parižani preboleli poraz od Liona, vladaju ligom sa 59 bodova nakon 23 meča, Lion ima 48 bodova iz 22 utakmice.