Haljina je bila tesna za Pameline grudi: Kad se pojavila na stadionu, fotografi su više slikali nju nego utakmicu (FOTO)

Američka glumica uživala u loži Velodroma

• 6

Fudbaleri Marseja i Monaka podelili su bodove u 23. kolu francuskog prvenstva pošto je posle 90 minuta igre rezultat bio 2:2. Više od same utakmice pažnju je privukla Pamela Anderson koja je bodrila svog partnera Adila Ramija.

Već u četvrtom minutu Monako je stigao do vođstva sigurnom egzekucijom Keite, da bi samo tri minuta kasnije upravo Rami doneo izjednačenje svojoj ekipi. Iako su "pala" dva brza gola, do kraja prvog dela igre mreže su mirovale jer je Paje promašio veliku šansu za domaće u 28. minutu.

Kako je počelo prvo poluvreme, tako je krenulo i u drugom. Žermejn se posle prekida koji je izveo Paje najbolje snašao u šesnaestercu gostiju i doneo Marseju prednost. Ipak, Fabinjo je u 51. minutu bio snalažljiviji od protivničke odbrane i postavio konačan rezultat.

Mnogo pažnje je privukla i Pamela Anderson koja iz lože Velodroma posmatra duel i bodrila Ramija, fudbalera sa kojim je već neko vreme u emotivnoj vezi.