Orlovi i Zmajčeki odigrali nerešeno: Počelo Evropsko prvenstvo u futsalu

Kako je moglo, dobro smo prošli

• 8

Na otvranju Evropskog prvenstva u futsalu reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno sa domaćinom Slovenijom 2:2.

>>>Ode Kanga! Zvezda prodala Gabonca

Evropsko prvenstvo u futsalu je počelo. Orlovi su prvu utakmicu u svojoj grupi A, u kojoj još nastupa i Italija, odigrali nerešeno.

Mučili su se naši reprezentativci tokom čitavog meča. Slovenija je utakmicu otvorila golom Alena Fetića već u 4. minutu, da bi nešto kasnije Vrhovec udvostručio prednost za veliko slavlje na tribinama dvorane Stožice.

Ipak, Srbija se pre kraja prvog poluvremena vratila u meč golom Ramića za 2:1. Konačan rezultat doneo je Dragan Tomić koji je uspeo da sprovede loptu u mrežu rivala posle šuta Kocića.

Da podsetimo, u četvrtinu finala prolaze dve od tri selekcije iz svake grupe.

Sledeću utakmicu na prvenstvu Srbija igra u četvrtak od 20.45 časova, a protivnik je reprezentacija Italije.