Brz je kao munja i rešeta mreže topovskim šutem: CSKA nije pobedio, ali je pokazao Zvezdi ko joj je najveća pretnja! (VIDEO)

Ahmed Musa postigao gol na pripremama protiv danskog Nordsjelanda u remiju Armejaca (1:1)

• 1

Fudbaleri CSKA iz Moskve, sa kojima će se Zvezda sastati u šesnaestini finala Lige Evrope, remizirali su u pripremnoj utakmici protiv danskog Nordsjelanda (1:1).

Novi igrač Armejaca, Ahmed Musa postigao je gol za vođstvo tima iz Moskve, kada je sjajno iskoristio jedan pas u prostor, izašao sam pred gol protivnika i snažnim šutem zakucao loptu iza njegovih leđa.

Ipak, u 43. minutu je Matijas Jensen iskoristio takođe dobro proigravanje u kaznenom prostoru i matirao Akinfejeva, koji je imao i nekoliko sjajnih intervencija i sprečio je da Danci postignu još neki gol.

U drugom poluvremenu nije bilo golova, ali ni toliko šansi, pa je na snazi ostao rezultat iz prvog poluvremena.

CSKA je igrao u svom najjačem sastavu, i može se očekivati da upravo takav sastam, uključujući možda još neku promenu i izađe na megdan Zvezdi 13. februara u Beogradu.

Da li pred punom ili praznom Marakanom, još uvek se ne zna, pošto se čeka odluka Uefe na žalbu Zvezde.