≫

Novi šok za Real, Eibar petardirao Sevilju! (VIDEO)

Sjajna partija za Dmitrovića i ekipu, Real remizirao protiv Levantea

• 4

Fudbaleri Real Madrida ponovo su kiksnuli u Primeri, a ovoga puta na gostovanju Levenateu odigrali su 2:2. Što je najgore Real je dva puta vodio.

Prvo je Serhio Ramos u 11. minutu zatresao mrežu, da bi Boateng u finišu prvog poluvremena poravnao na 1:1.

Kada je Isko zakucao loptu u gornji levi ugao na dodavanje Benzeme u 81. minutu, činilo se da će Real slaviti, ali je iskusni italijanski napadač Đampaolo Pacini u 89. iskoristio rupu u odbrani favorizovanog rivala i matirao Navasa za konačnih.

Real je sada na četvrtom mestu sa 39 bodova jedan manje od Valensije, a čak 6 od Atletika i 18 od Barselone.

Fudbaleri Eibara pobedili su Sevilju sa čak 5:1, a sjajan je bio i naš golman

Marko Dmitrović.

Naš jedini čuvar mreže iz liga petice, još jednom je dobro komandovao u defanzivi, primio je gol samo iz penala za 2:1, koji je i pročitao, ali je Sarabija bio odlučan i oštar, lopta je prošla ispod ruke.

Duvala je promaja u odbrani gostiju, već u prvom minutu su primili gol kada je Kike prošao kao munja po levom boku, a onda je usledila majstorija Valdesa Dijaza.

Okrenuo je odbranu Sevilje, opet po levoj strani, kao na petoparcu, pa spoljnom kao na tacni poslužio Oreljanu za 2:0.

Ramis je povisio na 3:1 iz kornera, Oreljana je niz nastavio u drugom poluvremenu, Arbilja je stavio tačku na meč iz slobodnog udarca u 83. minutu.

Zato je Eibar sad došao na sedmo mesto Primere sa 32 boda, Sevilja je šesta i drži poziciju za Ligu Evrope sa 33 iz 22 meča.