Sergej rešetao, Marušić pocrveneo zbog gluposti, Jagoš Vuković asistirao za pobedu! (VIDEO)

Dobar učinak naših reprezentativaca

• 2

Fudbaleri Lacija pobedili su Sasuolo sa 3:0 na gostovanju u Seriji A.

Dva gola postigao je Sergej Milinković Savić, koji je u 7. minutu poslao pravu bombu u ugao, a u međuvremenu je Imobile postigao pogodak iz penala. Kasnije je SMS dao treći gol glavom rutinski, opet na pas Andersona, ali je utisak pokvario Marušić.

Dobio je crveni karton u 62. minutu kada je udario u lice protivničkog igrača, potpuno nepotrebno i nesmotreno, ali je i pre toga Berardi sa druge strane isključen, takođe zbog neopreznosti, pa se igralo 10 na 10 čak 30 minuta.

Pobedu Verone nad Torinom od 2:1 kreirao je i Jagoš Vuković, koji je u 12. minutu odlično asistirao Valotiju za 1:0. Nakon Nijangovog izjednačenja, upravo je Valoti bio strelac trijumfalnog pogotka, koji daje nadu Veroni za opstanak.

Sampdorija je sa 2:1 pobedila Udineze, dok je Fjorentina bila zadovoljna minimalcem od 1:0 protiv Kjeva, u kom je standardan bio Radovanović.

SPAL je slavio sa 3:2 protiv Krotonea, koji vodi bivši trener Zvezde Valter Zenga, ali bez pomoći Evertona Luiza, nekadašnje uzdanice Partizana.